Twój koszyk
Twój koszyk
Produktów: 0
Na kwotę: 0.00 PLN
Szczegóły

Światłowody



Światłowody


1. Akcesoria (5)

Hewlett-Packard | Intel


2. Panele (6)



3. Patchcordy (36)

UBIQUITI


4. Pigtaile (2)



5. Spawarki światłowodowe (1)

 

Najczęsciej czytany opis
Patchcord światłowodowy MM Extralink ( LC-SC...
24.00 PLN
Patchcord EXTRALINK SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM 3m
20.00 PLN
Patchcord EXTRALINK SM SC/UPC-LC/UPC SIM 3.0MM 1m
12.00 PLN
Adapter A-LAN FOA-SC-MMD FOA-SC-MMD
2.11 PLN
Moduł Extralink EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/15
93.00 PLN

 

Najczęściej kupowane
Patchcord EXTRALINK SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM 3m
20.00 PLN
Patchcord EXTRALINK SM SC/UPC-LC/UPC SIM 3.0MM 1m
12.00 PLN
Moduł 2-portowe HP J9733A
1063.00 PLN
Moduł Intel E25GSFP28SR
862.00 PLN
Patchcord światłowodowy MM Extralink ( LC-SC...
24.00 PLN

 

Polecamy